Potrzebna pomoc? Zadzwoń!

telefon601 098 902

Usługi Blacharsko-lakiernicze

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi jesteśmy w stanie przywrócić oryginalny stan każdego samochodu, bez względu na stopień zaawansowania uszkodzenia. Dysponujemy profesjonalnym, nowoczesnym sprzętem blacharskim. W pracy wykorzystujemy między innymi urządzenia do spawania metali kolorowych w osłonie gazów szlachetnych. Pozwala nam to wykonywać blacharskie naprawy samochodów z nadwoziami aluminiowymi. W przypadku zaawansowanych uszkodzeń, naprawy wykonujemy na urządzeniach blacharskich renomowanej firmy „BlackHawk”. Mamy wsparcie technologiczne największych producentów samochodów oraz firm produkujących wyposażenie warsztatowe. Dzięki nowoczesnemu systemowi pomiarów nadwozi zadbamy o bezpieczeństwo użytkowania pojazdu po naprawie. Bezpieczeństwo użytkowania samochodu po wykonanej naprawie blacharskiej jest dla naszego serwisu priorytetem.

Nadwozia lakierowane są w kabinach bezpyłowych renomowanej firmy SAICO, bazując na materiałach GLASURIT – lidera na światowym rynku w branży lakierniczej. Zalety kabin SAICO doceniła już znakomita większość zakładów blacharsko-lakierniczych w Europie. Urządzenia te wykorzystują najnowsze technologie lakierowania karoserii aut w połączeniu z najwyższą jakością produktów lakierniczych GLASURIT dają doskonały efekt końcowy. Zastosowanie kabin SAICO pozwala na skrócenie czasu lakierowania powierzchni do 40 min. przy temperaturze 60°C.

Lakiernia naszej firmy spełnia wszystkie niezbędne wymogi jakościowe i technologiczne oraz z zakresu ochrony środowiska obowiązujące w Unii Europejskiej, które od 2007 r. obowiązują na terenie Polski. Wysokiej klasy urządzenia oraz materiały polerskie 3M- światowego lidera, pozwalające na odnowienie powłoki lakierniczej także w przypadku kilkuletnich samochodów.

 

1
2
3
4